به احترام شاعر ِ خلاصه‌ی همه‌ی خوبی‌ها

کاش آن زبان ِ گویای عشق، به دستور مرگ خاموش نمی‌شد...

 درگذشت
 شاعری که مثل چشمه مثل رود
غمگسار غنچه‌های دل‌گرفته بود!

قیصر امین‌پور، در تاریخ هفتم آبان‌ماه 1386 در اثر شدت‌یافتن بیماری، در بیمارستان دی تهران دعوت حق را لبیک گفت و به دوستان ِ دلسوخته‌ای چون مرحوم سلمان هراتی و مرحوم سیدحسن حسینی پیوست تا دل ِ سوخته‌ی مریدان را در سوگ خویش سیاهپوش سازد.
او رفت تا ما برای همیشه به یاد داشته‌باشیم شاعری را که آغاز نامش، تمامیت عشق بود.

روحش شاد و یادش گرامی.

/ 77 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تبسم

چند وقت پيش فيلمی پيدا کردم از بچگی های نگار و بهار... باباشون يه خونه جنگلی برای کادوی تولد خریده و نگار ۳ ساله رفته تو حس جنگل اساسی... نگار به بهار می گه از کلبه می یای بیرون؟می يای بريم جنگل؟! بهار می گه: نه جنگل بزرگه حيوون وحشی داره...تو جنگل گم می شيم... نگار می گه: خوب نیا خودم ميرم جنگل....خودم می رم گم شم. این فیلم را قبلا هم دیده بودم اماحالا که بعد از چند سال به اين فيلم نگاه می کنم می بينم چه دنيای قشنگی دارند چه گفتگوهای قشنگ و ساده ای!...قيمت اين لحظه ها محاسبه نشدنی است...بقول نگار تا آخر عدداس راستی بانو واقعنی!

امير رضا رسولی( آخرین هوار )

شاعره عزيز سلام. از آشنايی با شما خرسندم. شايد اسم بنده را نشنيده باشيد چون تازه يک ماهی هست که وبلاگ رو راه انداختم و در اين راه از نظرات شما نهايت استفاده را خواهم کرد. غزل بسيار زيبايی است با طعم زيتون.من هم زيتون دوست دارم هم اين غزل شما رو. اگر اجازه بدهيد شما را در ليست پيوندهايم ثبت کنم.و اگر بنده قابل بودم وبلاگ من رو به پيوندهاتون اضافه کنيد.بدرود.

هگمتان

سلام من برای اولين بار سايت شما رو ديدم و خيلی خوشم اومد . سوالات پزشکی هم ميشه از شما پرسيد؟

پريا

من می تونم حرف بزنم؟؟؟؟؟؟ بوس ! نقطه!

سایه

روحش شاد و یادش جاودانه

نصير رضايی نژاد

سلام وبلاگ ربکا 13 با يک غزل به روز و منتظر نظرات شما دوست بزرگوار است به روز باشيد

نشقهئ

ساثشقث ساخئشش ذثسغششق ششمه ذخخی....نشقهئ.

محمد فرخ طلب

با کمی حرف يک سپيد و يک ترانه کنار در ايستاده ام که بيايی ...

میرزایی

سلام با یک شکم دل پر بروزم و منتظر " شما " : و مرا خرگوش سفیدی کرد ، در کلاه شعبده غیبم زد بعد از آن دیدم که مرا یک دست در اتاق خواب شما انداخت . منتظرم هر چند با حرف و حدیث نادعلی